Ароматы и цветы

Пожалуйста отбирайте ваши работы по качеству и композиции. Не забывайте, что фотография, это вид искусства, а не просто массовое и доступное явление в социуме. Не выставляйте много и дубли, отберите лучшее. Ароматы цветов - это прелесть такая! Я в них растворяюсь, благоухая! Я с ними сливаюсь и вновь поднимаюсь И нежности,ласки я в них набираюсь! Вдыхать ароматы и в них растворяться, Цветами небесными снова являться! То лилией,мятой,а может мимозой, А то-незабудкой,календулой иль розой. Ведь это так просто вдыхать аромат, В любви раствориться,любимыми стать!
257+ подписаться

Ароматы и цветы

Искать

Поиск в архиве по фразе "диявол"

Дзвіночок глобальної кризи

Давно колись престаріла бабуся повідала легенду-переказ, що за воду платитимуть гроші, далі – будь-які гроші, а ще далі - деякі платитимуть душею. Хочеш пити, продай душу за печать на лоба, тобто стань слугою зла. Таке не забулося. І в 2009 році у зв’язку з загостренням «хохлосрачу», тобто зіткнення національних українських інтересів з російськими імперсько-шовіністичними провокаціями, уявилося, що вода – це духовність, яку хотять знищити у нас в Україні. Тому й виникла ця тривожна...

Читать дальше...

Покаяння, як шлях до примирення з Богом.

[Присоединенная картинка]Життя нашої душі починається з Хрещення, зміцнюється через Миропомазання, доповнюється через Пресвяту Євхаристію. Коли втрачаємо життя душі, відновлюємо його завдяки Покаянню або Єлеопомазанню. Священство і Подружжя передає це життя душі з покоління в покоління. Завдяки сімом святим Тайнам отримуємо ласку Божу якраз у такі моменти нашого життя, коли найбільше їх потребуемо.Чит. далі.